ogłoszenia: 7 lipca 2019 r., XIV niedziela zwykła

1. Intencja dla Róż Różańcowych na lipiec: o szczęśliwe żniwa.

2. Trwają wakacje. Nie zapominajmy o mszy świętej niedzielnej i codziennej modlitwie.

3. Zamawiane przez nas msze święte, świadczą o naszej wierze. Proszę, aby cała rodzina obecna na eucharystii, przyjmowała komunię świętą. Jeżeli ktoś przyjmuje komunię bez spowiedzi i jest w stanie grzechu, popełnia grzech świętokradztwa.

4. W niedzielę 1 września 2019r., o godzinie 12.00 odprawimy mszę św. dziękczynną za tegoroczne żniwa. W tym roku wieniec dożynkowy przygotuje ulica Budzyńska.

5. W lipcu płacimy II ratę ubezpieczenia kościoła. Na ten cel ofiary przekazali: Adam Tańcula, Ewa Michniewska, Barbara Opiło, Marianna Kozik.

6. Ofiary z racji poświęcenia pól złożyli: Elżbieta Latos, Stanisław Kozik, Adam Tańcula.

7. Kościół na dzisiejszą niedzielę posprzątała Janina Urbańska z córką Agnieszką i wnukiem Mateuszem. Dziękujemy za pracę.  Proszę na sobotę dwie rodziny z ul. Zbożowej. Włączanie się w kolejkę sprzątania, jest wyrazem solidarności z parafią.

8. Wychodząc z kościoła możemy kupić gazety katolickie: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia przekazujemy najlepsze życzenia i modlitwę.