ogłoszenia: 6 października 2019 r., 27 niedziela zwykła

1. Dziękuję wczorajszym pielgrzymom, za modlitwę i godne reprezentowanie parafii podczas Pielgrzymki Róż Różańcowych do Jędrzejowa.

2. W tym tygodniu różaniec o godzinie 16.30. W niedzielę za tydzień o godzinie 11.30.

3. Za tydzień XIX Dzień Papieski. Ofiarą składaną do puszek wesprzemy dzieci, młodzież, studentów pochodzących z ubogich rodzin.

4. Nadchodzi Uroczystość Wszystkich Świętych. Sprzątając groby bliskich segregujmy śmieci. Nie wrzucajmy do śmietnika ziemi. Zeschłe kwiaty, liście, suchą trawę składamy obok śmietnika. Proszę, nie wysypujmy śmieci przy kranie z wodą.

5. Jak w latach minionych na kartkach wypominkowych wypiszemy imiona naszych zmarłych za których chcemy, aby Kościół modlił się przez cały rok (wypominki roczne). W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych modlimy się za zmarłych polecanych w tzw. wypominkach jednorazowych.

6. Po trzynastu latach pracy, popsuł się piec centralnego ogrzewania na plebanii i nie nadaje się do dalszego użytkowania. Troska o budynek plebanii należy do wszystkich parafian.

7. Kościół na niedzielę posprzątały Joanna Dubaj, Wiesława Skoczek, Joanna Cicha. Na sobotę rano proszę dwie rodziny. Sprzątając kościół, pamiętajmy również o porządku wokół świątyni.

8. Ofiarodawcy: Elżbieta Wdowik, Anna Kowalska.

9. Wychodząc z kościoła możemy kupić gazety katolickie: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Wieloch i Helenę Kaszę.  Niech odpoczywają w pokoju. Amen.