Ogłoszenia: 16 maja 2020r., VI Niedziela Wielkanocna

1. Trwa miesiąc maj. Miłość do Matki Bożej wypowiadamy przez udział w nabożeństwach majowych, które w tym tygodniu będą odprawiane po Mszy Świętej o godzinie 18.00. W niedzielę po sumie.
  2. Przepisy epidemiczne zezwalają na coraz liczniejszy udział w Mszach Świętych i nabożeństwach. W dalszym ciągu jednak zachowujemy się odpowiedzialnie i nie narażamy innych na niebezpieczeństwo.
  3. Jutro przypada setna rocznica urodzin św. Papieża Jana Pawła II. O godzinie 20.00 słowo do Polaków skieruje papież Franciszek. Jego przesłanie będzie emitowane w TVP 1.
  4. W piątek początek Nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  5. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Pamiętajmy o przykazaniu kościelnym, które zobowiązuje nas do spowiedzi w okresie wielkanocnym.
  7. W następną niedzielę, o godzinie 16.00 poświęcenie pól w Kamyszowie. Podczas modlitwy zachowujemy bezpieczną odległość. Msza Święta w intencji ofiarodawców z Kamyszowa, z racji poświęcenia pól, w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 18.00.
  8. Na dzisiejszą niedzielę kościół przygotowały rodziny Kuców i Kotaniów. Dziękujemy im za pracę, a na sobotę rano prosimy kolejne trzy rodziny. Trzeba będzie wykosić trawę wokół kościoła.
  9. Dziękuję za wszystkie hojne ofiary przekazywane na utrzymanie parafii. Przy wyjściu z kościoła położony jest koszyk – taca. Troskę o parafialny kościół wyrażamy przez składane tam ofiary (również w zwykłe dni), które niech zrekompensują naszą nieobecność i członków naszych rodzin na Mszach Świętych w poprzednich tygodniach.
  10. Wychodząc z kościoła możemy kupić gazety katolickie. Temat przewodni bieżących numerów Gościa Niedzielnego i Niedzieli: setna rocznica urodzin Jana Pawła II.