ogłoszenia: 10 lutego 2019r.,5 niedziela zwykła

  1. W poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele o godzinie 11.00 msza święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Od godziny 12.00 odwiedziny chorych w domach. Zgłoszenia chorych w zakrystii i kancelarii parafialnej.

  2. Rozliczając podatek za 2018r. możemy przekazać 1% podatku na Caritas Kielecką. Więcej informacji na stronie internetowej Caritas Kielce.

  3. W imieniu parafian dziękuję za poświęcony czas, posprzątanie kościoła i ofiarę rodzinom Wrześniów i Cebulów. Proszę na sobotę kolejne dwie rodziny z kolejki. Za rozebranie dekoracji świątecznych Bóg zapłać rodzinie Piwowarczyków i Kozików z Kamyszowa.

  4. Gazety: Gość Niedzielny i Niedziela.

  5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i dołączamy dar modlitwy.


  • Zakład Kominiarski z Wieliczki informuje: 11 i  12 lutego 2019r. odbędzie się przegląd przewodów kominowych w Cudzynowicach.