wspólnie wychowujemy…

przez | 11 września 2016
  • W niedzielę 11 września najmłodsze dzieci naszej parafii przyszły do kościoła z ciężkimi plecakami pełnymi książek, piórników, kredek… Z uśmiechem na twarzy, z poświęconymi przyborami szkolnymi rozpoczęły rok szkolny. Wszystkim dzieciom  i rodzicom życzymy sukcesów w nowym roku nauki.( zapraszamy do galerii zdjęć)
  • 18 września(w tym roku jest to niedziela) przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona dzieci              i młodzieży. Jak co roku będziemy razem prosić o Bożą opiekę nad dziećmi wzywając wstawiennictwa św. Stanisława Kostki. Msze św. w ramach Triduum do św. Stanisława Kostki od czwartku do soboty( 15, 16, 17 września) o godzinie 17.
  • Dzieci klasy III rozpoczynają 18 września na mszy św. o godzinie 10.00 swoje przygotowanie do I Komunii Świętej.